Start Rok 2010/2011 Oddział IV

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Oddział IV
niedziela, 27 lutego 2011 23:23, odsłon: 1919

Grupa IV

W naszej grupie jest razem 23 dzieci – 14 chłopców i 9 dziewczynek. Wśród nas są dzieci niepełnosprawne, jest ich troje. Wspólnie sobie pomagamy, bawimy się, uczymy i rozwiązujemy nasze grupowe problemy, które czasem się zdarzają. Lubimy ze sobą przebywać, chociaż każdy z nas jest inny. Większość dzieci z naszej grupy w tym roku pójdzie do szkoły, dlatego też nasze panie: pani Swietłanka, pani Jola i pani Anetka, starają się nas do niej jak najlepiej przygotować. Ciężko pracujemy, aby potem w szkole osiągać sukcesy, ale czasami zdarza nam się trochę narozrabiać lub nabałaganić. Wtedy nasza pani Ela łagodnym głosem zachęca nas do posprzątania zabawek, abyśmy mogli w czystej sali zjeść  przyniesiony przez nią,  pyszny posiłek.

W naszej grupie jest bardzo wesoło. Odwiedźcie nas! Przekonacie się sami

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information