Start Rok 2010/2011 Oddział III

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Oddział III
niedziela, 27 lutego 2011 23:22, odsłon: 2030

Grupa III

Grupa 5-latków liczy 28 dzieci, w tym 14 dziewczynki 14 chłopców. Każdy ma parę w tańcu, a dzieci uwielbiają tańczyć. Bardzo chętnie tworzą różnego rodzaju kompozycje plastyczne i wcielają się w postacie teatralne i z inscenizacji. W zabawach tematycznych przejawiają wiele inwencji twórczej wykorzystując różnorodne rekwizyty znajdujące się w sali przedszkolnej. Grupę prowadzą nauczycielki dyplomowane: Krystyna Czurak i Małgorzata Reduch.

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information