Start Rok 2010/2011 Oddział I

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Oddział I
niedziela, 27 lutego 2011 23:21, odsłon: 2160

Grupa I

To właśnie my – dzielne „maluszki”, już nie płaczemy w nasze poduszki. W naszej sali  czujemy się wspaniale, jesteśmy tolerancyjni i pomagamy sobie wytrwale. Kącików do zabaw jest u nas wiele, bawimy się wszyscy jak „starzy” przyjaciele. Lubimy układanki i gry stolikowe – na te zabawy jesteśmy zawsze gotowe. Ćwiczenia ruchowe i śmieszne masażyki wypełniają naszą salę w gromkie okrzyki. Ćwiczenia z książkami skupienia wymagają, lecz o nasz rozwój bardzo dbają. Często tańczymy i śpiewamy – tak sobie humor poprawiamy. Na placu zabaw często przebywamy gdyż pojęcie o korzyściach z tego mamy. Pocieszamy się wzajemnie, często uśmiechamy, lubimy wspólne posiłki i pań naszych słuchamy.
Nasze panie – Ania, Iwona i Kasia nowymi zabawami nas zaskakują i nigdy nas nie zaniedbują. Gdy zdarzy się chwilka i za mamą zatęsknimy, pocieszenie znajdziemy u pani Justyny. Pomogą nam zawsze, przy zabawach, jedzeniu i wytrą też nosek przy przeziębieniu. Gdy w brzuszkach nam burczy i głodna dziecina, z pomocą przychodzi pani Lucyna. Obiadki nam daje, rozkłada leżaki i mówi: „Dobranoc, śpijcie dzieciaki”.

Takie z nas ZUCHY a nie maluchy, jesteśmy SZCZĘŚLIWI, POGODNI I ŻYCZLIWI!!!

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information