Start Rok 2017/2018 Jestem sobie przedszkolaczek…

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Jestem sobie przedszkolaczek… PDF Drukuj Email
wtorek, 26 września 2017 22:24, odsłon: 852

Minęły  pierwsze tygodnie pobytu w przedszkolu najmłodszych przedszkolaków z grupy „Wiewiórek”. Z dnia na dzień maluszki coraz lepiej czują się wśród rówieśników, beztrosko bawią się w swojej sali i chodzą na spacery z wężem Marcelem. 20 września 2017 roku wzięły udział w uroczystości  przygotowanej z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Była to okazja to zapoznania najmłodszych z kodeksem przedszkolaka i do świętowania na sportowo i nie tylko…

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem i odegraniem grupowego  „hymnu” – piosenki pt. „Jestem sobie przedszkolaczek”.  Ogromną radość sprawiła dzieciom gra na prawdziwych instrumentach: grzechotkach, tamburinach, bębenkach i drewienkach. Orkiestra dała prawdziwy muzyczny popis. Po uroczystym wstępie przedszkolaki w sportowych strojach kolejno pokonywały tor przeszkód, łapały bańki mydlane, baloniki i tańczyły przy muzyce. Na zakończenie panie wręczyły wszystkim dzieciom medale „Super Przedszkolaka” na pamiątkę tego świątecznego dnia.

 

 

 

Joanna Ruszuk i  Jolanta Wołkowycka

 

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information