Start Rok 2016/2017 Wystawa rękodzieła ludowego.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wystawa rękodzieła ludowego. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 lipca 2017 22:16, odsłon: 736

Mama Jasia, Pani Marta Korszak zaprosiła dzieci z grupy Sarenek do Środowiskowego Domu Pomocy w Hajnówce, do obejrzenia wystawy rękodzieła ludowego. Bogaty zbiór miał w swoich zasobach: serwetki, obrusy, zasłonki, makatki, poduszki, lalki, pościel, obrazki, wyszywane, haftowane najróżniejszymi ściegami.

Były to przedmioty bardzo stare, o których Pani Marta opowiadała pięknie historie. Wśród eksponatów znajdowały się również wyroby nowe, nowoczesne, np. z wykorzystaniem recyklingu. Dzieci zwiedziły ośrodek, w którym najbardziej podobała im się siłownia. Po degustacji soczków zadowolone przedszkolaki ruszyły w drogę powrotną do przedszkola.

 

Halina Pawluczuk i Małgorzata Reduch

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information