Start Rok 2016/2017 Zakończenie przedszkola w grupie „Żubrów”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zakończenie przedszkola w grupie „Żubrów” PDF Drukuj Email
środa, 28 czerwca 2017 21:21, odsłon: 1555

14 czerwca sześciolatki z grupy Żubrów uroczyście pożegnały przedszkole. Wspólnie ze swoimi paniami: Jolą, Anetką, Anią i Elą zaprosiły wszystkich rodziców oraz Panią Dyrektor Dorotę Durzyńską do obejrzenia programu artystycznego. Wśród wielu tańców swą uwagę wzbudziły: polonez, taniec dworski, walc, tango oraz humorystyczna interpretacja taneczno-wokalna do piosenki „Zielony mosteczek”. Były też popisy recytatorskie, niejednokrotnie wzbogacone charakterystyczną gestykulacją i mimiką.

Należy dodać, że dzieci tego dnia były wyjątkowo odświętnie ubrane. U dziewczynek błyszczały nowe, chabrowe spódnice opasane różowymi kokardami  a we włosach widniały małe, różowe kwiatki. Chłopcom fasonu i elegancji dodawały granatowe muszki przy białych koszulach.

Po części artystycznej, niespodzianką dla wszystkich było obejrzenie filmu przedstawiającego grupę Żubrów w kilku przedszkolnych sytuacjach wzbogaconego indywidualnymi wywiadami z dziećmi. Nie zabrakło wzruszeń i uśmiechu na twarzy niejednego z oglądających.

Był też czas na podziękowanie rodzicom, nauczycielkom pracującym w grupie a szczególnie pani Eli Kądziela, która już niedługo przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Pani Dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom dyplomy i książki. Słowa uznania otrzymały dzieci za piękny występ i panie nauczycielki za przygotowanie swoich wychowanków do uroczystości.

Wielką atrakcją dla dzieci była wata cukrowa, do której w kolejce czekały z niecierpliwością wszystkie przedszkolaki. Były tez torty „żubrowe”, lody, owoce, chrupki…

To był wspaniały, niezwykle emocjonujący czas.

 

 

Jola Wołkowycka i Anetta Trusiewcz-Kolinko

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information