Start Rok 2016/2017 Spotkanie rodzinne Zajączków w Hajnowskim Domu Kultury.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkanie rodzinne Zajączków w Hajnowskim Domu Kultury. PDF Drukuj Email
niedziela, 25 czerwca 2017 21:31, odsłon: 1615

Zajączki wraz z paniami zaprosiły swoją rodzinkę na przedstawienie w Hajnowskim Domu Kultury. Gości przywitała nasza Pani Dyrektor, a następnie przedszkolaki  zaprezentowały wiersze i piosenki. O tym jak ważna jest rodzina  powiedział  Proboszcz ks. kan. mgr Józef  Poskrobko, który podziwiał występy małych artystów wraz z Burmistrzem Miasta Hajnówka Panem Jerzym Sirakiem oraz Dyrektorem HDK Panem Rościsławem Kuncewiczem.

„My rodzinę dobrą mamy,
zawsze razem się trzymamy!
I choć czasem czas nas goni,

Dzieci pięknie się zaprezentowały, wczuwały się w swoje role, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na naszym spotkaniu nie mogło zabraknąć kochanych babć i dziadków, którzy brali udział w innowacji pedagogicznej „ Z Babcią i Dziadkiem miło spędzam czas”. To był czas zastanowienia się, wzruszeń... Wyciągnięcie wniosków z rozważań, iż dom i rodzina są najważniejszymi wartościami w życiu człowieka.  Po takich spotkaniach nachodzi mnie refleksja, że dziecko  wychowane w ciepłym, pełnym miłości domu z pewnością wyrośnie na wartościowego człowieka.

Na zakończenie odśpiewaliśmy "Sto lat", zatańczyliśmy wspólny taniec oraz obejrzeliśmy prezentację, wspominając pobyt babć i dziadków w naszym przedszkolu.
Smakołyki na poczęstunek  przygotowały rodzinki naszych Zajączków i tym samym przystąpiły  do konkursu. I miejsce zajął wypiek Magdy Monach, II Klaudii Paszkiewicz i III Maćka Wilkańca. Wyróżnienie otrzymało ciasto naszych bliźniaków Niki i Gabrysia. Serdecznie dziękujemy za słodkości, dzięki którym mogliśmy ugościć wszystkich zebranych.

Burmistrz naszego miasta zachęcał, aby kontynuować tak fajne i ciekawe innowacje. I taki mamy plan po wakacjach... A przed nami jeszcze wspólny wyjazd do Bora Zdrój Lewkowo.

Ps. Dziękujemy sponsorom upominków: Pani Elżbiecie Dzwonkowskiej - Sklep „Sympatia”; Pani Iwonce i pani Uli. 

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information