Start Rok 2016/2017 Dzień Dziecka w grupie Sarenek.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Dziecka w grupie Sarenek. PDF Drukuj Email
sobota, 17 czerwca 2017 22:33, odsłon: 1354

1 czerwca przedszkolaki z grupy Sarenek spędziły w Pizzerii „Alto Pizza”. Każde dziecko miało zamówioną pizzę według własnych upodobań, do której śmiały się buzie i błyszczały oczy. Konsumpcja odbywała się bardzo kulturalnie, ale nie dało się uniknąć „umorusanych” buź, ale to tylko dlatego, że dzieciom bardzo smakowało, ale panie dbały o „umorusane” twarze i na ulicy nikt nie rozpoznał, gdzie Sarenki ucztowały.

Dobre zwyczaje uwidoczniły się nawet w miejscu publicznym i wedle zwyczaju dzieci posprzątały po sobie zostawiając ład i czystość. Aby osłodzić ten dzień, dzieci w przedszkolu zjadły obiecane lody. Dzieci i panie z grupy uważają Dzień Dziecka za udany.
  

 

 Krystyna Czurak, Halina Pawluczuk, Małgorzata Reduch

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information