Start Rok 2016/2017 Zajączki w gościach u Adelki - zajęcia warsztatowe.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zajączki w gościach u Adelki - zajęcia warsztatowe. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 czerwca 2017 22:57, odsłon: 823

Skorzystaliśmy z zaproszenia Adelki i jej mamy i wyruszyliśmy autobusem miejskim do Lipin. Spacerkiem i z super przewodnikiem - Adelą, dotarliśmy do jej domu. Przywitała nas pani Joanna i zaprosiła na zajęcia warsztatowe „Domy zwierząt”. Podczas zabaw ruchowych w ogrodzie odbyły się rzuty szyszkami do celu. Mali obserwatorzy z lupami i lornetkami szukali małych zwierzątek; obserwowali drzewa i piękną przyrodę.

 

Wiele niespodzianek czekało na dzieci. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tworzyli książeczki „Skąd się biorą motyle?”. Dla łatwiejszego zrozumienia pani Asia przedstawiła to na łakociach. Następnie zawody picia nektaru na czas i ciekawa gra z pytaniami i zadaniami do wykonania. W przerwach smaczny i zdrowy poczęstunek. To był wesoły Dzień Dziecka, za który dziękujemy serdecznie mamie Adelki.
 

 

Panie Zajączkowe

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information