Start Rok 2016/2017 Dzień Mamy i Taty u Jeżyków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Mamy i Taty u Jeżyków PDF Drukuj Email
niedziela, 11 czerwca 2017 21:51, odsłon: 1573

Dzień 26 maja dla „Jeżyków” to wielkie wydarzenie w życiu grupy. Czterolatki zaprosiły na uroczystość mamy i tatusiów, aby stworzyć wzruszający klimat wspólnego, rodzinnego święta. Jak na święto przystało rodzice przygotowali smaczny poczęstunek z domowymi owocowymi wypiekami, a dzieci swoim najdroższym mamusiom i tatusiom zaprezentowały piękny repertuar złożony z piosenek, wierszy, inscenizacji i tańców w wiosennym nastroju i z utworami przepełnionymi czułością i miłością do rodziców.

„Jeżyki” pokazały swoim najbliższym, w tym wyjątkowym dniu,  jak dużo nauczyły się przez cały rok szkolny. Własnoręcznie przez dzieci wykonane tulipany, laurki wręczone z uściskami i buziakami rodzicom, wzbudziły w mamusiach i tatusiach refleksje, że dla takich szczęśliwych chwil warto żyć i cierpliwie znosić trudy  ojcostwa i macierzyństwa.

Po części oficjalnej dzieci i rodzice w swobodnej atmosferze degustowali pyszne ciasta i bawili się przy muzyce ciesząc się każdą chwilą i pragnąc by trwały jak najdłużej. Dołączając się do słów dzieci „Mamo, Tato żyjcie 100 lat!” życzymy wszystkim Mamusiom i Tatusiom czerpania jak najwięcej z radości z bycia razem ze swoimi dziećmi, bo to co jest najcenniejsze a nic nie kosztuje - to czas, jaki możecie im poświęcić w tym zabieganym, szybkim, otaczającym nas świecie.

 

Joanna Ruszuk

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information