Start Rok 2016/2017 Policjantki z wizytą u Zajączków i Żubrów

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Policjantki z wizytą u Zajączków i Żubrów PDF Drukuj Email
niedziela, 11 czerwca 2017 20:48, odsłon: 1326

Pewnego, słonecznego dnia, w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Cała czyta dzieciom”, z inicjatywy Pani Dyrektor Doroty Durzyńskiej nasze przedszkole odwiedziły policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce. Funkcjonariuszki  przeczytały Zajączkom i zaproszonym Żubrom opowiadania z klasyki literatury dziecięcej „Nasza mama czarodziejka” autorstwa Joanny Papuzińskiej.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały czytanych przez panie opowiadań, a w szczególności „Jak nasza mama szukała złodzieja”, które nawiązywało do pracy pań policjantek.  Zaproszone panie chętnie odpowiadały  na pytania dzieci związane z wykonywaną pracą. Przedszkolaki miały także okazję do zapoznania się i obejrzenia osprzętowania oraz munduru funkcjonariusza pełniącego służbę.

Na zakończenie dzieci podziękowały paniom za miłe spotkanie i zaprosiły na kolejną wizytę. Liczymy na dalszą, owocną współpracę.

 

 

Panie Zajączkowe i Żubrowe

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information