Policjantki z wizytą u Zajączków i Żubrów PDF Drukuj Email
niedziela, 11 czerwca 2017 20:48, odsłon: 1294

Pewnego, słonecznego dnia, w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Cała czyta dzieciom”, z inicjatywy Pani Dyrektor Doroty Durzyńskiej nasze przedszkole odwiedziły policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce. Funkcjonariuszki  przeczytały Zajączkom i zaproszonym Żubrom opowiadania z klasyki literatury dziecięcej „Nasza mama czarodziejka” autorstwa Joanny Papuzińskiej.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały czytanych przez panie opowiadań, a w szczególności „Jak nasza mama szukała złodzieja”, które nawiązywało do pracy pań policjantek.  Zaproszone panie chętnie odpowiadały  na pytania dzieci związane z wykonywaną pracą. Przedszkolaki miały także okazję do zapoznania się i obejrzenia osprzętowania oraz munduru funkcjonariusza pełniącego służbę.

Na zakończenie dzieci podziękowały paniom za miłe spotkanie i zaprosiły na kolejną wizytę. Liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Panie Zajączkowe i Żubrowe