Start Rok 2016/2017 Mali ekolodzy

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Mali ekolodzy PDF Drukuj Email
niedziela, 11 czerwca 2017 19:31, odsłon: 732

Edukacja  z dziedziny ochrony przyrody jest jedną z podstawowych działalności naszego przedszkola. Maluchy są bacznymi obserwatorami tego, co się wokół nich dzieje, a to sprzyja kształtowaniu postaw w duchu szacunku do otaczającego środowiska. „Wiewiórki” wiedzą już o konieczności segregowania odpadów, racjonalnym korzystaniu z energii elektrycznej i wody.  

Wykorzystaliśmy surowce wtórne do stworzenia wyjątkowego pojemnika na plastikowe nakrętki ( chatka na holu przedszkola). Wspólnie ozdabialiśmy okna, co było również doskonałą okazją do ćwiczeń w przeliczaniu. Super zabawa!
Grupa „Wiewióreczki” zachęca wszystkich: Rodziców i Dzieci do udziału w zbiórce!

                                                                       

 

Panie „Wiewiórkowe”

 
 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information