Start Rok 2016/2017 Wiewiórki na VII Przeglądzie Talentów Osób Niepełnosprawnych "Hajnowskie Prezentacje Artystyczne"

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wiewiórki na VII Przeglądzie Talentów Osób Niepełnosprawnych "Hajnowskie Prezentacje Artystyczne" PDF Drukuj Email
piątek, 02 czerwca 2017 21:59, odsłon: 653

Od kilku lat nasze przedszkole systematycznie korzysta z zaproszenia Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Hajnówce do udziału w "Hajnowskich Prezentacjach Artystycznych" Przeglądu Talentów Osób Niepełnosprawnych. W bieżącym roku "Przedszkole na Rzecznej reprezentowały Wiewiórki - najmłodsze przedszkolaki. Zaprezentowały one na scenie Hajnowskiego Domu Kultury montaż słowno - muzyczny "W kurniku". Występ został nagrodzony gromkimi brawami licznej publiczności ora "złotymi medalami", z których zdolne maluchy są niezwykle dumne.

Po obejrzeniu wszystkich prezentacji oraz wręczeniu nagród dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek oraz wspólną zabawę z innymi uczestnikami Przeglądu. Wesoła muzyka i tańce sprawiły, że emocje opadły, a maluchy w pełni poczuły radość uczestniczenia w ważnych wydarzeniach - dla dużej publiczności, na prawdziwej scenie...

Szczególne podziękowania kierujemy do kochanej Pani Dyrektor Doroty Durzyńskiej, która zaufała naszym maluchom i wyraziła zgodę na ich udział w tej ważnej uroczystości. Dziękujemy także za jej wsparcie dla nas, ciepły uśmiech i mocno trzymane kciuki, oklaski i wspaniałą zabawę na scenie.

Dziękujemy Pani Lucynie Wawreszuk - Dyrektorowi SOSW oraz organizatorom VII Przeglądu Talentów Osób Niepelnosprawnych za zaproszenie do udziału w uroczystości.

Drodzy Rodzice! Dziękujemy za wsparcie i pomoc w przygotowaniu strojów do przedstawienia. Jesteśmy dumne i szczęśliwe, że mamy możliwość pracowania z waszymi wspaniałymi dziećmi.

 

Bogusia Wołodkiewicz, Ula Raczkowska - Filinowicz, Ania Olszewska

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information