Start Rok 2016/2017 Czy warto zostać fryzjerem? Zastanawiały się ,,Sarenki”…

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Czy warto zostać fryzjerem? Zastanawiały się ,,Sarenki”… PDF Drukuj Email
piątek, 02 czerwca 2017 20:58, odsłon: 1382

W salonie fryzjerskim u Pani Ewy obserwowaliśmy kolejne czynności podczas powstawania fryzury. Fryzjerstwo, to jedna z tych prac, której efekty widoczne są natychmiast po obsłużeniu klienta. Pasja i talent przekładają się bezpośrednio na wygląd i samopoczucie klienta oraz jego uznanie wyrażone podziękowaniem. Typowi fryzjerzy mają w sobie coś z artysty, a raczej artystami są. Nie tylko tworzą fryzury, ale również, a może przede wszystkim, kreują wizerunek swojego klienta.

Trafny dobór kolorów, stylu uczesania, formy fryzury, a nawet sposobu strzyżenia jest tym, co przesądza o sukcesie w zawodzie fryzjerskim. No i jaki wybrać zawód ? - to dopiero „orzech do zgryzienia”. Właścicielce salonu fryzjerskiego składamy serdeczne podziękowania za stylizację fryzur chłopięcych.

                 

 

 K. Czurak i H. Pawluczuk

 

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information