Start Rok 2016/2017 Dogoterapia z Fundacją „Psi Uśmiech”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dogoterapia z Fundacją „Psi Uśmiech” PDF Drukuj Email
środa, 17 maja 2017 22:35, odsłon: 674

W naszym przedszkolu cotygodniowe zajęcia z dogoterapii prowadzone są przez Fundację Psi Uśmiech z Białegostoku już drugi rok szkolny. Spotkania z psem odbywają się w formie grupowej. Nauczycielem je prowadzącym jest pani mgr Gabriela Drwięga. Do dzieci zwykle przyjeżdża Cosmo, specjalnie przeszkolony i doświadczony pies rasy cairn terrier.

Zajęcia te mają charakter edukacyjny. Poprzez zabawę z psem, przedszkolaki z naszej placówki  rozwijają wyobraźnię, doskonalą umiejętności prospołeczne a przede wszystkim uczą się zasad bezpieczeństwa w kontakcie z psem. Zapraszamy do obejrzenia materiału fotograficznego z naszych zajęć. (można pobrać filmiki i zdjęcia z https://www.facebook.com/pg/psi.usmiech/videos/?ref=page_internal)

 

 

 

Gabriela Drwięga
 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information