Start Rok 2016/2017 Spotkanie w bibliotece.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkanie w bibliotece. PDF Drukuj Email
niedziela, 14 maja 2017 21:46, odsłon: 622

Dzień Bibliotekarza obchodzony 8 maja i Tydzień Bibliotek był pretekstem do odwiedzenia przez dzieci z grupy Sarenek naszej zaprzyjaźnionej Biblioteki Miejskiej i oczywiście złożenia życzeń, przedstawienia wiersza o książce i „pobuszowania” po półkach z książkami, oczywiście za zgodą Pani Joasi Kisielewicz. Przedszkolaki przekonały się, że książki poznajemy prawie wszystkimi zmysłami: wzrokiem – czytając i oglądając kolorowe ilustracje, słuchem – słuchając, dotykiem – dzieci obejrzały książkę napisaną alfabetem Braille’a, a także książeczkę z różną fakturą obrazkową.

Dzieci oglądały różnego typu książki i każde z nich znalazło sobie coś interesującego. Wedle zwyczaju wypożyczyliśmy książki do przedszkola, które pani nam przeczyta. To spotkanie kończy cykl innowacji pedagogicznej  "Wędrujące słówka - kolorowe miesiące" prowadzonej przez panią Anettę Trusiewicz – Kolinko.

 

Dziękujemy Pani Joannie Kisielewicz za cudne, ciepłe przyjęcie i obiecujemy, że będziemy częstymi gośćmi naszej biblioteki.

 

 

Halina Pawluczuk, Małgorzata Reduch

 

 


   

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information