Start Rok 2016/2017 Sarenki w bibliotece

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Sarenki w bibliotece PDF Drukuj Email
czwartek, 04 maja 2017 20:09, odsłon: 1187

W ramach realizacji tematu „Emocje” dzieci w z grupy Sarenek wybrały się do Biblioteki Miejskiej w Hajnówce, gdzie Panie: Joanna Kisielewicz i Agnieszka Kazberuk przedstawiły pozycje książkowe przedstawiające nasze emocje. Dzieci obejrzały film, a później Pani Asia zainteresowała dzieci czytając im fragment książki o pannie Dokuczalskiej. Następnie za pomocą rysunków dzieci ukazały różne emocje.

Praca zbiorowa, zwłaszcza przy złości była pełna ekspresji, nostalgiczna przy smutku i pełna barw przy radości. Panie Bibliotekarki wypożyczyły przedszkolakom książki o dzieciach z różnymi emocjami, które zostały później przeczytane w przedszkolu. To była bardzo udana wycieczka - pełna emocji. Dziękujemy Paniom bibliotekarkom za pouczające spotkanie.

                                                                                                                  

 

 

     Małgorzata Reduch

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information