Start Rok 2016/2017 Sarenki w bibliotece

Sarenki w bibliotece PDF Drukuj Email
czwartek, 04 maja 2017 20:09, odsłon: 1162

W ramach realizacji tematu „Emocje” dzieci w z grupy Sarenek wybrały się do Biblioteki Miejskiej w Hajnówce, gdzie Panie: Joanna Kisielewicz i Agnieszka Kazberuk przedstawiły pozycje książkowe przedstawiające nasze emocje. Dzieci obejrzały film, a później Pani Asia zainteresowała dzieci czytając im fragment książki o pannie Dokuczalskiej. Następnie za pomocą rysunków dzieci ukazały różne emocje.

Praca zbiorowa, zwłaszcza przy złości była pełna ekspresji, nostalgiczna przy smutku i pełna barw przy radości. Panie Bibliotekarki wypożyczyły przedszkolakom książki o dzieciach z różnymi emocjami, które zostały później przeczytane w przedszkolu. To była bardzo udana wycieczka - pełna emocji. Dziękujemy Paniom bibliotekarkom za pouczające spotkanie.

Małgorzata Reduch