Start Rok 2016/2017 ,,Sarenki” w Szkole Podstawowej Nr 5 w Hajnówce.

,,Sarenki” w Szkole Podstawowej Nr 5 w Hajnówce. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 05:09, odsłon: 711

Nasza grupa odwiedziła kolejną szkołę, podczas dni otwartych. Zwiedziliśmy sale lekcyjne, bibliotekę, stołówkę. Spotkaliśmy się z Panią pedagog szkolną i pielęgniarką. Obejrzeliśmy prace plastyczne dzieci wyeksponowane na korytarzu szkolnym. Uczestniczyliśmy w lekcji języka polskiego, religii. Świetnie bawiliśmy się na sali gimnastycznej. Wszystko nam się podobało.

Zostaliśmy obdarowani mini prezencikami. I teraz mamy dylemat, którą szkołę wybrać, bo choć w każdej było inaczej, to jednak wszędzie fajnie i przyjemnie.

Dzieci kończące  przedszkole na pewno dokonają właściwego wyboru.

K.Czurak i H.Pawluczuk