Pierwsze oznaki wiosny PDF Drukuj Email
niedziela, 02 kwietnia 2017 20:39, odsłon: 864

31 marca 2017 r. zostały przeprowadzone zajęcia dzieci wraz z rodzicami. Przedszkolaki przy wsparciu rodziny wykonały prace plastyczne: kwiatki, drzewa, owady. Dzieci rozwijały wyobraźnię przestrzenną, uczyły się pracy w zespole, doskonaliły umiejętności łączenia różnych technik (malowania, wycinania, klejenia, dobierania barw). Uczestnicy włożyli w zajęcia dużo trudu.

Byli bardzo zaangażowani i wykazali się niezwykłą inwencją twórczą. Można było podziwiać piękne kolory, kształty i cieszyć oczy wszystkim, co jest z wiosną związane.

Monika Czekańska