Start Rok 2016/2017 W galerii Jadwigi Wiluk

W galerii Jadwigi Wiluk PDF Drukuj Email
środa, 29 marca 2017 21:48, odsłon: 958

Pani Jadwiga Wiluk od zawsze przejawiała talent do wszelkiego rodzaju prac plastycznych. Jako nauczycielka przedszkola (pracowała w naszej placówce od początku jej powstania) na co dzień wykorzystywała swoje umiejętności w pracy z dziećmi. Gdy odeszła na emeryturę oddała się swojej, jak się okazało pasji, na serio. Gdy tylko ma chwilę czasu i … natchnienia siada przy sztaludze i maluje.

Podczas spotkania z przedszkolakami i byłymi koleżankami z pracy, pani Jadwiga zaprezentowała swoje prace oraz opowiedziała o sztuce malowania akwarelami  i farbami olejnymi. Jak się dowiedzieliśmy, pani Jadwiga bierze też udział w konkursach twórców nieprofesjonalnych  i odnosi w nich znaczące sukcesy. Gratulujemy!

Dzieci z grupy Żubrów miały niepowtarzalną okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych na temat. „martwej natury”. Pod czujnym okiem doświadczonego pedagoga – artystki, przedszkolaki przystąpiły do pracy, której tematem były: wazon, jabłko i banan na talerzu.  Pani Jadwiga doceniła zaangażowanie i pracę wielu z nich. Czy wśród naszych dzieci dostrzegła jakieś ukryte talenty?

Na pamiątkę spotkania, na ręce pani Dyrektor Doroty Durzyńskiej pani Jadwiga Wiluk ofiarowała jeden ze swoich obrazów. Bardzo dziękujemy!!!

Jolanta Wołkowycka